Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Polfinance- Doradca Finansowy

TomaszÓw Maz, Opoczno, Rawa Mazowiecka

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Doradca Klienta
W związku z prężnym rozwojem naszej Firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Doradca Finansowy

ZADANIA
&#8226; sprzedaż produktów będących w ofercie Firmy,
&#8226; budowanie właściwych relacji i kontaktów z klientami,
&#8226; informowanie klienta o bieżącej ofercie i produktach.
Wybranym osobom oferujemy:
&#8226; stałe wynagrodzenie lub system prowizyjny
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego w ogólnopolskiej firmie finansowej,
&#8226; elastyczną formę współpracy: etat, zlecenie, działalność gospodarcza
&#8226; atrakcyjne szkolenia wdrażające do pracy
&#8226; czytelna ścieżka rozwoju i awansu
&#8226; wsparcie telemarketingu,
&#8226; biura handlowe,
&#8226; unikatowe produkty
&#8226; możliwość szybkiego awansu
&#8226; elastyczny czas pracy
&#8226; dla najlepszych: samochód służbowy OPEL INSIGNIA, laptop, telefon

Zapraszamy do współpracy grupy sprzedażowe z doświadczeniem w sprzedaży
Mile widziani studenci IV i V roku
Wymagania:
&#8226; wykształcenie min. średnie
&#8226; umiejętności sprzedażowe
&#8226; komunikatywność, otwartość i nastawienie
na pracę z ludźmi,
&#8226; otwartość na nowe wyzwania,
&#8226; zaangażowanie , pozytywne nastawienie do pracy,
&#8226; determinacja w realizacji celów,
&#8226; komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi,
&#8226; wysoka orientacja na potrzeby klienta,
&#8226; nastawienie na sukces.

Dla nas liczy się każdy pracownik i Jego zadowolenie z pracy.
CV proszę kierować na adres: aneta.rzeznik@polfinance.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 13 Marzec, 2012  12:36

Identyfikator: 384342

Wyświetleń: 2988