Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel ds. odszkowań

Tomaszów Mazowiecki

Typ ogłoszenia: Dam Prace

JAK WSPÓŁPRACOWAĆ
TO TYLKO
Z NAJLEPSZYMI !!!
Jak zdefiniować sukces?
Sukces to praca, która przynosi rozwój
i satysfakcję.
To ambicja i ciągłe podejmowanie wyzwań.

Chcesz spróbować jak smakuje sukces?
Pozwól, że pokażemy Tobie do niego drogę.
U nas masz "pracę na lata" w renomowanej
firmie, dla której największą wartością jest człowiek.

MEDITOR KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA Sp. o.o. to międzynarodowa Kancelaria Odszkodowawcza Radców Prawnych uzyskująca rekordowe odszkodowania dla swoich klientów już od ponad 10 lat.

Kancelaria zrzesza już ponad 300 profesjonalnych pełnomocników - radców prawnych oraz adwokatów na terenie całej Polski. Siłą Kancelarii jest ponadprzeciętny poziom kwalifikacji naszych prawników. Fundamentem naszej Kancelarii jest wieloletnia tradycja połączona z otwartością na nowoczesność w komunikacji i działaniu Kancelarii.

Uznania, wyróżnienia oraz Certyfikaty jakie posiadamy zobowiązują do bycia najlepszymi. Dla nas to prestiż biznesu - dla Ciebie to jakość, profesjonalizm i bezpieczeństwo tylko najlepszych rozwiązań, stworzonych z myślą o Tobie!

Ta rozwijająca się prężnie w Polsce nowa branża odszkodowawcza daje ogromne możliwości zarabiania pieniędzy, ale przede wszystkim satysfakcję moralną z pomocy tym wszystkim, którzy sami ucierpieli lub stracili kogoś bliskiego w wypadku.

Kancelaria MEDITOR aktualnie poszukuje:

Przedstawicieli / Managerów ds. odszkodowań

Opis stanowiska:
Przedstawiciel pozyskuje Klientów, podpisuje umowy i pełnomocnictwa oraz kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej. Manager reprezentuje Kancelarie Meditor, buduje własny zespół przedstawicieli, prowadzi rekrutacje, szkolenia i zarządza zespołem sprzedażowym. Dba o profesjonalną obsługę pozyskanych Klientów oraz wdraża i realizuje cele sprzedażowe.

Jeśli Ty, Twoi bliscy lub znajomi prowadzą działalność w poniższych branżach - mogą rozszerzyć swoją działalność i zarobić dodatkowe pieniądze.
&#61656; Medyczna - lekarze i pielęgniarki w ramach własnej działalności gospodarczej,
&#61656; Motoryzacyjna - blacharze, lakiernicy, mechanicy, pomoc drogowa,
&#61656; BHP,
&#61656; Rehabilitacja - rehabilitanci, fizjoterapeuci, masażyści w ramach własnej działalności gospodarczej,
&#61656; Handel, Usługi,
&#61656; Finansowa - doradcy oraz konsultanci finansowi i kredytowi,
&#61656; Badania Rynku i Opinii Publicznej,
&#61656; Studenci,
&#61656; MLM oraz inne branże dające duży kontakt z ludźmi.

Mile widziane jest doświadczenie w branży Odszkodowań, Ubezpieczeń, OFE, Finansów.

Przydatnym w pracy jest możliwość kontaktu z osobami poszkodowanymi w wypadkach (komunikacyjnych, przy pracy itp) lub dostęp do dużej liczby klientów oraz doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami, np. jako przedstawiciel handlowy, pracownik służby zdrowia, służb mundurowych, agent ubezpieczeniowy itp.

Oferujemy:
Ile można zarobić? Początkowe średnie wynagrodzenie kształtuje się na poziomie 3000 tys. zł, a po roku ponad 10.000 zł.

Oprócz systemu specjalistycznych szkoleń oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, pracę w dynamicznym otoczeniu, dofinansowanie do biur, indywidualną ścieżkę kariery oraz nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy finansowym wsparciu firmy oraz możliwość uzyskania samochodu (Audi A3,A4,A6,A8).

Kancelaria oferuje ogromne możliwości rozwoju, satysfakcjonujące warunki zatrudnienia oraz świetną atmosferę pracy.

Dołącz do najlepszych i osiągnij sukces!

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 10 Maj, 2012  19:32

Identyfikator: 396238

Wyświetleń: 3351