Tomaszów Mazowiecki, £ódzkie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

KIEROWNIK PRODUKCJI MAS BITUMICZNYCH

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Agencja ERTA poszukuje dla jednego ze swoich Klientów z bran¿y budownictwa drogowego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: k/Tomaszowa Maz.

Praca od zaraz

Opis stanowiska pracy:

- Zarz±dzanie procesem produkcji mas bitumicznych m.in.:
- Koordynacja pracy na stanowiskach roboczych oraz pracy maszyn i urz±dzeñ
- Kontrola efektywno¶ci gospodarowania
-Prowadzenie rzetelnej dokumentacji wymaganej przepisami prawa
-Przestrzeganie prawid³owo¶ci procesów technologicznych

Wymagania:

- Min. 3-letnie do¶wiadczenie na podobnym stanowisku
- Wykszta³cenie techniczne
- Znajomo¶æ norm i specyfikacji w zakresie produkowanych mieszanek
- Umiejêtno¶ci kierownicze oraz organizacyjne
- Otwarto¶æ w komunikacji

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracê w dynamicznie rozwijaj±cej siê firmie
- Mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego

Osoby spe³niaj±ce warunki i zainteresowane ofert± proszone s± o przes³anie CV na adres cv@ertagrupa.pl/ z dopiskiem &#8222;Kierownik produkcji mas bitumicznych&#8221;.

Og³oszenie dodane: Piatek, 11 Czerwiec, 2010  14:18

Identyfikator: 188855

Wy¶wietleñ: 2278

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. KIEROWNIK SPRZEDA¯Y
  2. Maszyny do ma³ej cukierni sprzedam
  3. Masa¿ Erotyczny
  4. Masa¿ Egzotyczny Dakini Tantra
  5. MASTER-BUD